Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


RYANAIR: Kolejne ograniczenia lotów

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 13 Lutego 2009
RyanairTanie linie lotnicze Ryanair po raz kolejny ograniczają liczbę lotów z Polski. Tym razem cięcia dotkną tras do Londynu. Stracą lotniska, na których irlandzki przewoźnik nie ma konkurencji czyli Bydgoszcz, Łódź, Rzeszów i Szczecin.

Loty z tych czterech lotnisk do Londynu zostaną ograniczone przez dwa miesiące - kwiecień i maj tego roku. Ryanair ograniczy liczbę rejsów z Bydgoszczy, Łodzi i Rzeszowa do czterech tygodniowo (obecnie siedem w tygodniu). Jeszcze mniej rejsów będzie ze Szczecina. Latem irlandzka linia zapowiedziała, że po cięciach będzie wykonywać cztery loty na trasie Szczecin - Londyn Stansted. Teraz okazało się, że w kwietniu i maju liczba rejsów spadnie do dwóch tygodniowo.

Zmiany będą obowiązywały od początku kwietnia do końca maja 2009 roku. Później według informacji przewoźnika liczba rejsów wróci do stanu z sezonu zimowego 2008/2009.

Cięcia nie dotkną lotnisk, na których Ryanair nie jest jedynym przewoźnikiem oferującym trasy do Londynu. W Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu Ryanair konkuruje na tej trasie z Wizz Air, w Krakowie z easyJet i British Airways.

ROZKŁAD LOTÓW W KWIETNIU I MAJU 2009 ROKU:
Bydgoszcz - Londyn Stansted 1-3-5-7
Łódź - Londyn Stansted 1-3-5-7
Rzeszów - Londyn Stansted -2-4-67
Szczecin - Londyn Stansted --3---7

To już kolejne cięcia linii lotniczych Ryanair w letnim rozkładzie lotów. Wcześniej informowaliśmy o tym, że irlandzka linia zlikwiduje łącznie czternaście tras z Polski.

Czytaj o RYANAIR

PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook