www.latajznami.pl
  Home lotniska Aktualności lotniska LUFTHANSA: Z Gdańska do Dusseldorfu
WARSZAWA OKĘCIE: Rozkład na czas przebudowy   ·   ULC: Na polskim niebie coraz lepiej   ·   Tanie loty - Odkryj Afrykę - LUFTHANSA   ·   Tanie loty do Delhi - FINNAIR   ·   MASZ NOWĄ CIEKAWĄ INFORMACJĘ - NAPISZ DO NAS Sobota, 31 Lipca 2010. Do końca roku:  154 dni.

{kod} {nazwa} {kraj}
{kod} {nazwa} {kraj}



LUFTHANSA: Z Gdańska do Dusseldorfu
Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 07 Stycznia 2010
LufthansaLufthansa uruchamia nowe połączenie lotnicze z Polski. Od 29 marca przewoźnik będzie woził pasażerów na trasie z Gdańska do Dusseldorfu.

Będzie to już trzecie niemieckie miasto w ofercie Lufthansy w Gdańsku. Na razie niemiecka linia wykonuje rejsy do Frankfurtu i Monachium. Połączenie będzie realizowane pięć razy w tygodniu od poniedziałku do piątku.

- Jesteśmy dumni, że możemy umacniać naszą pozycję w Gdańsku, gdzie w 2009 roku odnotowaliśmy wzrost liczby podróżujących z nami pasażerów o ponad 10 procent. Dla Lufthansy rynek polski na wyjątkowe, priorytetowe znaczenie. Polska jest jednym z nielicznych państw na świecie, w których rozwijamy naszą ofertę pomimo obecnej sytuacji rynkowej. W ubiegłym roku zaproponowaliśmy polskim klientom nowe usługi. W tym roku, w dalszym ciągu zamierzamy rozszerzać siatkę połączeń - powiedziała Maria Kowalewska, Dyrektor Generalny Lufthansy w Polsce. - Uzasadnieniem dla uruchomienia nowej trasy jest dynamiczny rozwój Pomorza oraz liczne kontakty biznesowe pomiędzy przedsiębiorstwami w Gdańsku i Dusseldorfie – dodała.

Gdańsk będzie teraz połączony z trzema niemieckimi miastami 26 bezpośrednimi lotami Lufthansy w tygodniu. 5 lotów do Dussledorfu, 14 do Monachium i 7 do Frankfurtu.

Rejsy będą obsługiwane przez samoloty typu CRJ 700 zabierające na pokład do 70 osób w klasie biznes i ekonomicznej.

Lufthansa oferuje swoim pasażerom loty w Dusseldorfie połączenia do 50 portów w Niemczech, Europie i Ameryce Północnej. Gdańsk jest czwartym po Warszawie, Katowicach i Wrocławiu miastem w Polsce, z którego będzie można bezpośrednio polecieć do Dusseldorfu. Ceny biletów rozpoczynają się od 399 złotych.

ROZKŁAD LOTÓW:
Gdańsk - Dusseldorf 12345-- 14:25-16:00 LH3321 REZERWUJ (tel. 42 27 333 80)
Dusseldorf - Gdańsk 12345-- 12:20-13:55 LH3320 REZERWUJ (tel. 42 27 333 80)

Źródło: Lufthansa

Czytaj o LUFTHANSA

TAGI: Lufthansa, Gdańsk Rębiechowo, Dusseldorf
PODZIEL SIĘ:
Twitter
Facebook
HomeAktualnościPromocjeTanie lotyRozkład lotówLotniskaLinie lotniczeW podróżyNowe loty

Czy wiesz, że...
Największy samolot pasażerski na świecie - Airbus A380 można opróżnić w 80 sekund.
Czytaj CIEKAWOSTKI

Reklama : O nas : Kontakt
Design by WINTERNET © 2006-2008
Wczasy

Latajznami.pl to:  bilety lotnicze i tanie latanie U nas zakupisz bilety na: tanie linie i tanie loty i obejrzysz aktualne promocje lotnicze

W ofercie bilety Centralwings bilety Ryanair bilety Lot bilety Lufthansa i pozostałe tanie linie lotnicze a także

linie lotnicze oferujące tanie przeloty.