www.latajznami.pl
  Home lotniska Aktualności lotniska WIZZ AIR: Nowa trasa Katowice - Dusseldorf
WARSZAWA OKĘCIE: Rozkład na czas przebudowy   ·   ULC: Na polskim niebie coraz lepiej   ·   Tanie loty - Odkryj Afrykę - LUFTHANSA   ·   Tanie loty do Delhi - FINNAIR   ·   MASZ NOWĄ CIEKAWĄ INFORMACJĘ - NAPISZ DO NAS Sobota, 31 Lipca 2010. Do końca roku:  154 dni.

{kod} {nazwa} {kraj}
{kod} {nazwa} {kraj}



WIZZ AIR: Nowa trasa Katowice - Dusseldorf
Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 21 Stycznia 2010
WizzAirWizz Air zapowiedział uruchomienie nowego połączenia. Od 13 czerwca 2010 roku przewoźnik rozpocznie loty z Katowic do Dusseldorfu Weeze. To już druga trasa ogłaszana przez Wizz Air w tym miesiącu.

Loty na trasie Katowice - Dusseldorf Weeze będą realizowane cztery razy w tygodniu. Katowice będą pierwszym polskim miastem z którego można dolecieć z Wizz Air do Weeze/Dusseldorfu.

Dzięki nowej trasie w siatce połączeń Wizz Air z Katowic będzie się znajdowało 26 tras. Wcześniej Wizz Air ogłosił uruchomienie połączenia z Warszawy do Turku.

Źródło: Wizz Air

Czytaj o WIZZ AIR

TAGI: Wizz Air, Katowice Pyrzowice, Dusseldorf Weeze, warszawa okęcie, Turku
PODZIEL SIĘ:
Twitter
Facebook
HomeAktualnościPromocjeTanie lotyRozkład lotówLotniskaLinie lotniczeW podróżyNowe loty

Czy wiesz, że...
Największy samolot pasażerski na świecie - Airbus A380 można opróżnić w 80 sekund.
Czytaj CIEKAWOSTKI

Reklama : O nas : Kontakt
Design by WINTERNET © 2006-2008
Wczasy

Latajznami.pl to:  bilety lotnicze i tanie latanie U nas zakupisz bilety na: tanie linie i tanie loty i obejrzysz aktualne promocje lotnicze

W ofercie bilety Centralwings bilety Ryanair bilety Lot bilety Lufthansa i pozostałe tanie linie lotnicze a także

linie lotnicze oferujące tanie przeloty.