Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Nowy, wakacyjny kierunek Wizz Air z Polski

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 21 Czerwca 2018

Wizz Air uruchomi bezpośrednie loty z Polski do Maroka. Już jesienią 2018 r. pasażerowie będą mogli polecieć do Marrakeszu. Oprócz lotów z Polski linia uruchomi też połączenie z Litwy.

Loty Warszawa - Marrakesz wystartują 31 października 2018 r. Będą realizowane 2 razy w tygodniu - w środy i niedziele. Ceny biletów za lot w jedną stronę zaczynają się od 29,99 euro.

Marrakesz leży u podnóża gór Atlas. Zwany „czerwonym miastem”, jest jednym z największych i najpopularniejszych w Maroku. Przyciąga podróżnych tradycyjnymi targowiskami, soukami i wykwintną kuchnią. Nowo ogłoszony kierunek jest drugim marokańskim miastem dostępnym w siatce WIZZ, która obecnie składa się z 142 miejsc w 44 krajach w całej Europie i nie tylko.

Pierwszym połączeniem linii z Maroka jest uruchomiony w 2017 roku Agadir. Aktualnie WIZZ oferuje 7 tras do Maroka z 5 miast na Węgrzech, Litwie i w Polsce.

REZERWUJ LOTY WARSZAWA - MARRAKESZ


31 października 2018 r. Wizz Air uruchomi bezpośrednie loty Warszawa - Marrakesz. Fot.: Wizz Air

Źródło: Wizz Air

TAGI: Warszawa, Marrakesz, Maroko, Wizz, Wizz Air, loty do Marrakeszu, loty do Maroka, loty Warszawa Maroko, loty Warszawa Marrakesz
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook