Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


LOT uruchomił 10. połączenie krajowe - najkrótsze

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 03 Września 2018

Rejsy między Warszawą a Lublinem odbywają się pięć razy w tygodniu. To oferta dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na modernizowanych trasach drogowych i kolejowych między tymi miastami - informuje przewoźnik.

Loty Warszawa - Lublin zaplanowano w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Wylot z Warszawy o godz. 13:40, lądowanie w Lublinie o 14:20. Rejs powrotny z Lublina zaplanowany jest o godz. 15:15, a lądowanie na Lotnisku Chopina o 16:00.

Do obsługi rejsów LOT przeznaczył turbośmigłowy samolot Bombardier Q400, na pokładzie którego znajduje się 78 foteli dla pasażerów.

REZERWUJ LOTY WARSZAWA - LUBLIN

- Mamy nadzieję, że nasza najnowsza propozycja przypadnie do gustu pasażerom. Na pokładzie naszych samolotów umożliwiamy im najszybszą i najwygodniejszą podróż między Warszawą a Lublinem, co jest warte podkreślenia szczególnie teraz, w trakcie dużych inwestycji infrastrukturalnych między tymi miastami, które wydłużają czas przejazdu pociągiem czy samochodem – mówi Adrian Kubicki, dyrektor komunikacji korporacyjnej LOT.

Połączenie Warszawa-Lublin to 10. połączenie krajowe w siatce LOT-u. Oprócz niego LOT oferuje swoim pasażerom możliwość podróżowania z Warszawy: do Gdańska, Rzeszowa, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Zielonej Góry, Poznania i Szczecina oraz z Krakowa do Gdańska.


3 września 2018 r. LOT uruchomił bezpośrednie loty Warszawa - Lublin. Fot.: Krzysztof Moczulski / LOT

Źródło: LOT

TAGI: lot, Warszawa, Lublin, loty krajowe, loty po Polsce, loty do Lublina, loty do Warszawy, loty Warszawa Lublin
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook