Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Nowa linia. Z Krakowa do Wiednia za 9,99 euro.

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 04 Października 2018

Niecałe 10 euro za lot w jedną stronę. Nowa linia lotnicza wchodzi na polski rynek i uruchamia loty Kraków - Wiedeń. Pierwszy rejs Laudamotion jeszcze w październiku.

Laudamotuon to niskokosztowa linia lotnicza numer 1 w Austrii. Loty z Krakowa do Wiednia będzie realizowała 4 razy w tygodniu. Pierwszy rejs zaplanowany jest na 28 października 2018 r.

- Nasze połączenia się sprawdzają, ponieważ mamy odpowiednią ofertę dla klientów wrażliwych na cenę. Zwłaszcza biorąc pod uwagę nasze nowe trasy City Shuttle, z pewnością zwiększymy ruch na nowym połączeniu do i z Wiednia – powiedział Andreas Gruber, CEO Managing Director.

- Połączenie Laudamotion zwiększa możliwość podróży na trasie pomiędzy Krakowem a Wiedniem. Z kolei wśród mieszkańców Austrii – Małopolska i Kraków cieszą sporym zainteresowaniem – powiedział Radosław Włoszek, prezes Zarządu Krakow Airport.

REZERWUJ LOTY LAUDAMOTION Z KRAKOWA DO WIEDNIA

Wiedeń został niedawno uznany za najlepsze do życia miasto na świecie. Nie ma lepszej pory roku na odkrywanie światowej sławy sztuki, kultury i kulinarnych przysmaków Wiednia, niż jesień i zima. Warto odwiedzić pałac Schönbrunn, katedrę św. Szczepana lub jedną z licznych wystaw artystów krajowych i międzynarodowych.

Od połowy listopada do końca grudnia piękne wiedeńskie place przekształcają się w magiczną świąteczną krainę, z licznymi targami, którymi usiane jest całe miasto.

Laudamotion to austriacka linia lotnicza nr 1, która przewiezie ponad 5 milionów pasażerów w 2019 r. Obecnie kodem IATA linii lotniczej Laudamotion jest OE, a flota  składa się z 19 samolotów, które latają z: Austrii, Niemiec i Szwajcarii.


28 października 2018 r. Laudamotion rozpoczną loty z Krakowa do Wiednia. Fot.: Laudamotion

Źródło: Kraków Airport

TAGI: Laudamotion, Kraków, Wiedeń, loty do Wiednia, loty Kraków Wiedeń
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook