Booking.com

Ruszyły dwie nowe trasy z Gdańska

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Niedziela, 27 Października 2019

Nowe trasy i nowy przewoźnik w Gdańsku. Zainaugurowano dwa połączenia - do Niemiec i Norwegii. Samolot Eurowings został powitany salutem wodnym.

Linie lotnicze Eurowings rozpoczęły loty Gdańsk - Dusseldorf. Samolot Airbus 319 został powitany salutem wodnym. Loty do Dusseldorfu będą realizowane cztery razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

- Bardzo się cieszymy, że tak ważna linia lotnicza z rodziny Lufthansy dołączyła Gdańsk do swojej oferty. Mamy nadzieję na dobrą współpracę z Eurowings. Nowe połączenie jest tym ważniejsze, że Dusseldorf jest dużym i ważnym hubem przesiadkowym, za pośrednictwem którego nasi pasażerowie będą mogli latać po całym świecie – powiedziała Iwona Tomczyńska, kierownik Działu Analiz Ekonomicznych i Marketingu Portu Lotniczego Gdańsk.

- Z przyjemnością witamy Gdańsk, trzecie lotnisko Eurowings w Polsce, 
w sieci połączeń ponad 200 lotnisk Eurowings. Wspólnie z naszymi kolegami z Portu Lotniczego Gdańsk z niecierpliwością czekamy na sukces tej nowej trasy do Dusseldorfu, ponieważ lepsza łączność między Polską a Niemcami jest bardzo ważna dla turystyki, gospodarki i Polaków mieszkających w całej Europie – powiedział Frank Wagner dyrektor generalny ds. sprzedaży Lufthansa Group Poland.

REZERWUJ LOTY GDAŃSK - DUSSELDORF

Podróżni z Gdańska skorzystają z bezpośredniego połączenia z obszarem niemieckim o największej liczbie mieszkańców. Mogą także skorzystać z połączeń Eurowings z Dusseldorfu do europejskich miast i wielu miejsc w Ameryce Północnej i na Karaibach.

Ceny biletów na loty Gdańsk - Dusseldorf zaczynają się od 129 zł za lot w jedną stronę.

W niedzielę, 27 października loty Gdańsk - Bergen rozpoczęły linie Norwegian. Na tej trasie pasażerowie będą latać dwa razy w tygodniu - w czwartki i niedziele.

REZERWUJ LOTY GDAŃSK - BERGEN

- Nowe połączenie z Gdańska do Bergen pozwoli pasażerom w Polsce skorzystać 
z naszych przystępnych cenowo biletów, jednocześnie ciesząc się naszą wielokrotnie nagradzaną, bezpłatną siecią Wi-Fi oraz jedną z najnowszych i najbardziej przyjaznych dla środowiska flot na świecie – powiedział Magnus Thome Maursundz z linii Norwegian. Obecnie liniami Norwegian można polecieć z Gdańska także do Oslo i Helsinek.


Salut wodny samolotu Eurowings na lotnisku w Gdańsku. Fot.: Port Lotniczy Gdańsk

Źródło: Port Lotniczy Gdańsk

TAGI: Gdańsk, Dusseldorf, Bergen, Niemcy, Norwegia, Eurowings, Norwegian, tanie loty
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook