Booking.com

Ryanair uruchomił loty z Modlina do Tel Awiwu

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 30 Października 2019

Ruszyły bezpośrednie loty Warszawa Modlin - Tel Awiw. Rejsy są realizowane cztery razy w tygodniu. To 50 trasa w ofercie przewoźnika z podwarszawskiego portu.

Ryanair zamierza przewozić z Modlina 3 miliony pasażerów rocznie. Przewoźnik oferuje pasażerom 37 tras zimą i 50 latem. Na lotnisku Warszawa Modlin stacjonuje siedem samolotów Boeing 737-800.

- Cieszymy się z inauguracji sezonu zimowego na lotnisku Warszawa Modlin oraz uruchomienia nowej trasy do Tel Awiwu, Ryanair oferuje w Warszawie Modlin 50 tras i obsługuje 3 miliony pasażerów rocznie - powiedziała Olga Pawlonka z Ryanair.

REZERWUJ LOTY WARSZAWA MODLIN - TEL AWIW

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z dołączenia do naszej siatki połączeń kolejnego punktu na mapie. Tym razem, wspólnie z Ryanairem, otwieramy nowy kierunek bliskowschodni, Tel Awiw. Tym samym wpisujemy się w trend pokazujący stały wzrost zainteresowania połączeniami pomiędzy Polską i Izraelem. Loty do Tel Awiwu z Lotniska Warszawa/Modlin w sezonie Zima 2019/20 odbywać się będą cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele - dodał p.o. prezesa zarządu Portu Lotniczego Warszawa Modlin, Leszek Chorzewski.


Inauguracja lotów Ryanair Warszawa Modlin - Tel Awiw. Fot.: Ryanair

Źródło: Ryanair

TAGI: ryanair, Warszawa Modlin, Tel Awiw, Izrael, tanie loty
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook