Booking.com

7-milionowy pasażer lotniska Kraków

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 31 Października 2019

Po raz pierwszy w historii lotnisko Kraków odprawiło 7-milionowego pasażera w ciągu jednego roku. Udało się to w czwartek 31 października. Jubileuszowy podróżny przyleciał z Zurychu.

7-milionowym pasażerem okazał się pan Elmar z Niemiec. Przyleciał do Krakowa z żoną Kasią samolotem Swiss z Zurychu. Czekała na niego niespodzianka w postaci walizki #KRKtravelchallenge oraz smartwatcha, a na pozostałych pasażerów rejsu słodkie upominki.

- 7-milionowy pasażer w Kraków Airport to symbol naszego wspólnego sukcesu: pasażerów, którzy chętnie korzystają z usług naszego lotniska podróżując po całym świecie oraz pracowników i służb lotniska, ich wytrwałej codziennej pracy dzięki której dzisiejsze wydarzenie stało się faktem. To także zasługa atrakcyjnego dla biznesu i turystyki Krakowa i Małopolski - powiedział prezes zarządu Kraków Airport, Radosław Włoszek.

REZERWUJ LOTY Z KRAKÓW AIRPORT

Prezes przypomniał o kolejnych wyzwaniach przed którymi stoi lotnisko. To rozwój siatki połączeń oraz wdrożenie planu generalnego z budową nowej drogi startowej, rozbudową terminala pasażerskiego i terminala cargo.


7-milionowy pasażer Kraków Airport w ciągu jednego roku. Fot.: Kraków Airport

Źródło: Kraków Airport

TAGI: Kraków, Zurych, Szwajcaria, tanie loty, Swiss
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook