Booking.com

LOT przedłuża zawieszenie lotów pasażerskich

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 24 Kwietnia 2020

Kolejny termin przedłużenia zawieszenia lotów pasażerskich przez LOT. Ma to związek z decyzją polskiego rządu i regulacjami Unii Europejskiej.

Polski rząd zdecydował w piątek 24 kwietnia 2020 r. o przedłużeniu zawieszenia połączeń lotniczych do 9 maja 2020 r. włącznie. Jednak w obliczu zamknięcia zewnętrznych granic Unii Europejskiej do 15 maja 2020 r. wszystkie rejsy pasażerskie LOT-u zaplanowane do 15 maja zostały odwołane.

Przewoźnik informuje, że decyzje dotyczące wznowienia lotów uwarunkowane będą otwieraniem granic i uruchomieniem lotów komercyjnych w ramach Unii Europejskiej i poszczególnych państw.

LOT przypomina, że zmodyfikował politykę zmian biletów. Linia przygotowała dla swoich pasażerów szereg ułatwień takich jak m.in. wykorzystanie wartości biletu w postaci vouchera, możliwość zaplanowania podróży w innym terminie, czy możliwość zmiany trasy podróży. Szczegóły dostępne są na stronie lot.com, gdzie dostępny jest także formularz on-line do rejestracji zgłoszeń. Zmian w rezerwacji można także dokonywać za pośrednictwem Contact Center LOT oraz u agenta, u którego został zakupiony bilet.


LOT podał kolejny termin wznowienia lotów w czasie epidemii koronawirusa. Fot.: LOT

Źródło: LOT

TAGI: lot, koronawirus, covid-19, odwołany lot
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook