Booking.com

Nowa baza Wizz Air i jedna nowa trasa do Polski

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 29 Kwietnia 2020

Wizz Air zapowiada otwarcie nowej bazy. Tym razem na Ukrainie w lipcu tego roku. Przewoźnik uruchomi 7 nowych tras, w tym jedną do Polski.

1 lipca 2020 roku ma ruszyć nowa baza Wizz Air we Lwowie na Ukrainie. Będzie tam stacjonował jeden samolot Airbus A320, który obsłuży nowe trasy. Wśród nich jedną do Polski.

Nowe połączenie ze Lwowem zyska Szczecin. Połączenie będzie realizowane w poniedziałki i piątki od 3 lipca 2020 r.

Poza tym samoloty Wizz Air będą latać ze Lwowa do Billund, Tallina, Lizbony, Hamburga. Przewoźnik uruchomi też bezpośrednie loty z Charkowa do Tallina i Berlina. Ceny biletów zaczynają się od 14,99 euro za lot w jedną stronę.

REZERWUJ LOTY SZCZECIN - LWÓW

- Z przyjemnością ogłaszamy rozwój naszej ukraińskiej siatki połączeń, wdrażając jednocześnie zwiększone środki w zakresie zdrowia. Dzisiejsze wydarzenie to kolejny kamień milowy w historii WIZZ na Ukrainie – ogłoszenie otwarcia bazy we Lwowie oraz uruchomienie 5 nowych tras od lipca. Ponadto ogłaszamy dwie nowe trasy do Charkowa. Ta inwestycja podkreśla nasze długoterminowe zaangażowanie w tym kraju - mówi dyrektor handlowy Wizz Air, George Michalopoulos.

Wizz Air poinformował również o tym, że ważne jest dla niego bezpieczeństwo pasażerów oraz załóg. Linia ogłosiła ostatnio wdrożenie szeregu dodatkowych procedur, aby pomóc zachować dystans fizyczny podczas wchodzenia na pokład oraz utrzymać czystość w samolocie. Pasażerowie są proszeni o dokonywanie w miarę możliwości rezerwacji online, włącznie z odprawą online, korzystania z punktów samodzielnego oddania bagażu (self bag drop), a także wyboru płatności zbliżeniowych podczas zakupów na pokładzie. Należy pamiętać o konieczności podróżowania w maseczce, ponieważ noszenie masek na pokładzie jest obowiązkowe dla załogi oraz pasażerów. Samolot jest czyszczony kilka razy dziennie, a w nocy poddawany dezynfekcji. Załoga będzie rozdawać pasażerom chusteczki dezynfekujące podczas wchodzenia na pokład, a także obserwować odległość między miejscami zajmowanymi przez pasażerów podczas lotów, gdy współczynnik obłożenia na to pozwoli. Wizz Air uruchamia również specjalną kampanię informacyjną w kontekście COVID-19, aby dostarczyć pasażerom praktycznych wskazówek na temat bezpieczeństwa podróży.


3 lipca 2020 r. Wizz Air uruchomi bazę we Lwowie i nową trasę ze Lwowa do Szczecina. Fot.: Latajznami.pl

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Szczecin, Lwów, Ukraina, loty Ukraina, loty Lwów
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook