Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

Aktualności

Kanał RSS: Aktualności
Sobota, 27 Października 2018
Z Lublina będzie można polecieć do Antwerpii

Antwerpia to nowy kierunek na mapie połączeń z Lublina. Trasa będzie obsługiwana od sezonu letniego 2019 roku. Zaskoczeniem może być przewoźnik, który uruchamia połączenie.

czytaj więcej »
Środa, 24 Października 2018
Swiss będzie latał z Gdańska

Linie lotnicze Swiss ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Gdańska do Zurychu. Loty rozpoczną się wiosną 2019 roku. Trasę będzie obsługiwał samolot Bombardier CS100.

czytaj więcej »
Niedziela, 21 Października 2018
Więcej Lufthansy w Rzeszowie

Lufthansa zwiększy liczbę połączeń pomiędzy Rzeszowem a Monachium. Zmiany zaczną obowiązywać od sezonu letniego 2019. Nowe loty pozwolą na większą możliwość przesiadek na lotnisku w Monachium.

czytaj więcej »
Czwartek, 18 Października 2018
Jet2.com uruchomi piątą trasę z Krakowa

Linia lotnicza Jet2.com zapowiedziała kolejne połączenie z Krakowa. Tym razem będzie to Glasgow. Termin uruchomienia lotów jest bardzo odległy. Kiedy ruszy nowa trasa?

czytaj więcej »
Środa, 10 Października 2018
Do samolotu Wizz Air wniesiesz tylko mały bagaż

Wizz Air zmienia politykę bagażową. Każdy pasażer będzie mógł wnieść na pokład jedynie mały bagaż podręczny, mniejszy niż standardowa walizka. Zmiany zaczną obowiązywać od 1 listopada 2018 r.

czytaj więcej »
Wtorek, 09 Października 2018
SASem ze Szczecina do Kopenhagi

Skandynawskie linie lotnicze SAS uruchomią bezpośrednie loty ze Szczecina do Kopenhagi. Pierwszy rejs wiosną 2019 roku. Loty są już w sprzedaży.

czytaj więcej »
Czwartek, 04 Października 2018
Nowa linia. Z Krakowa do Wiednia za 9,99 euro.

Niecałe 10 euro za lot w jedną stronę. Nowa linia lotnicza wchodzi na polski rynek i uruchamia loty Kraków - Wiedeń. Pierwszy rejs Laudamotion jeszcze w październiku.

czytaj więcej »
Czwartek, 04 Października 2018
3 miliony pasażerów Ryanair w Bydgoszczy

Ryanair przewiózł na trasach z i do Bydgoszczy 3 miliony pasażerów. Firma potrzebowała na to blisko 13. lat. W tym roku linia obsłuży w Bydgoszczy 300 tysięcy podróżnych.

czytaj więcej »
Środa, 26 Września 2018
Ryanair kasuje loty w piątek 28 września, także z Polski

190 na 2400 lotów skasują w piątek, 28 września linie lotnicze Ryanair. Powodem jest strajk części załóg pokładowych w Hiszpanii, Belgii, Holandii, Portugalii, Włoszech i Niemczech. Linia skasuje niektóre połączenia z i do Polski.

czytaj więcej »
Środa, 26 Września 2018
Ryanair będzie latał z Poznania do Rzymu

Nowa trasa w siatce Ryanair z Poznania. Linia zapowiedziała loty do Rzymu. Połączenie wystartuje w sezonie letnim 2019. To czwarta nowość zapowiedziana przez Ryanair z lotniska w Poznaniu.

czytaj więcej »
Środa, 19 Września 2018
Nie bądź zdziwiony! Załogi Lufthansy będą latać w tradycyjnych, bawarskich strojach. Na pokładzie będzie piwo z beczki

Lufthansa szykuje niespodziankę dla pasażerów. Załogi już niedługo będą witać podróżnych na pokładach w tradycyjnych strojach ludowych. W czasie lotu będzie się można napić piwa prosto z beczki.

czytaj więcej »
Wtorek, 18 Września 2018
Wizz Air wycofuje samolot z Poznania i uruchamia cztery nowe trasy z Gdańska

Jedyny samolot Wizz Air z bazy w Poznaniu zostanie przeniesiony do bazy w Gdańsku. Tym samym Gdańsk zyska cztery nowe trasy. Z Poznania zniknie też kilka tras Wizz Air.

czytaj więcej »
Piątek, 14 Września 2018
Z Krakowa można polecieć do Turynu

Linie lotnicze Blue Air będą latać z Krakowa do Turynu. Loty ruszają w grudniu 2018 roku i będą realizowane trzy razy w tygodniu.

czytaj więcej »
Środa, 05 Września 2018
Nowe trasy Ryanair z Gdańska, Krakowa i Warszawy

Ryanair zapowiedział uruchomienie nowych tras z trzech polskich miast. Nowe połączenia pojawią się w Gdańsku, Krakowie i Warszawie. Połączenia do miast we Francji, Hiszpanii i Niemczech wystartują w sezonie letnim 2019 roku.

czytaj więcej »
Środa, 05 Września 2018
LOT będzie latał do Miami

Kolejna, nowa trasa Polskich Linii Lotniczych LOT. Będzie można polecieć do Miami w Stanach Zjednoczonych. Połączenie ruszy w 2019 roku.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 03 Września 2018
Nowi bohaterowie na samolocie Enter Air

Kolejne historyczne postacie pojawiły się na samolocie Enter Air. Wizerunki Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury namalowano z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 03 Września 2018
LOT uruchomił 10. połączenie krajowe - najkrótsze

Rejsy między Warszawą a Lublinem odbywają się pięć razy w tygodniu. To oferta dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na modernizowanych trasach drogowych i kolejowych między tymi miastami - informuje przewoźnik.

czytaj więcej »
Wtorek, 28 Sierpnia 2018
Koniec darmowego dużego bagażu podręcznego w Ryanair

Pasażerowie Ryanair nie będą już mogli przewozić bezpłatnie na pokładzie większego bagażu podręcznego. Chodzi o 10-kilogramowe torby. Zmiany zaczną obowiązywać w listopadzie 2018 r.

czytaj więcej »
Piątek, 10 Sierpnia 2018
easyJet wraca do Warszawy. Będą 4 nowe trasy

Linie lotnicze easyJet wracają na Lotnisko Chopina w Warszawie. Przewoźnik zapowiada cztery nowe trasy. Pasażerowie będą mogli latać do Wielkiej Brytanii, Niemiec i Szwajcarii.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 06 Sierpnia 2018
Trzy nowe trasy Wizz Air z Polski

Wizz Air zapowiada trzy nowe połączenia z Polski. Jesienią ruszą loty do Austrii i na Ukrainę. Nowe rejsy będą dostępne z lotnisk w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

czytaj więcej »
Strony: [1]  2  3  >  >>