Booking.com

Aktualności

Kanał RSS: Aktualności
Wtorek, 19 Maja 2020
LOT wznawia połączenia krajowe. Kiedy międzynarodowe?

Polskie Linie Lotnicze wznawiają loty krajowe. Nie wszystkie, ale wiemy które. Na pokładach samolotów będzie obowiązywała procedura #BezpiecznyLOT

czytaj więcej »
Wtorek, 19 Maja 2020
Obniżka cen biletów na urodziny Wizz Air

Linie lotnicze Wizz Air świętują 16-lecie istnienia wprowadzając zniżkę na bilety lotnicze. Czas masz tylko do północy.

czytaj więcej »
Piątek, 15 Maja 2020
Ryanair będzie zwalniał pracowników, także we Wrocławiu

Ryanair zredukuje 250 etatów w swoich biurach w całej Europie. To efekt panującej epidemii koronawirusa. Pracę stracą m.in. osoby zatrudnione we Wrocławiu.

czytaj więcej »
Wtorek, 12 Maja 2020
Jest termin wznowienia lotów Ryanair

Ryanair poinformował o planach wznowienia lotów. Chodzi o 40 procent rejsów z pierwotnego rozkładu. Pasażerowie będą musieli dostosować się do nowych zasad podróżowania.

czytaj więcej »
Sobota, 09 Maja 2020
Nowy termin odwołania lotów Wizz Air

Wizz Air po raz kolejny wydłuża termin zawieszenia wszystkich lotów z i do Polski. Ma to związek z decyzją polskiego rządu o przedłużeniu restrykcji dotyczących lotów międzynarodowych.

czytaj więcej »
Wtorek, 05 Maja 2020
Które lotniska i linie lotnicze obsłużyły najwięcej pasażerów w Polsce

Urząd Lotnictwa Cywilnego zaprezentował statystyki ruchu pasażerskiego za rok 2019. Najwięcej podróżnych odlatywało z Lotniska Chopina ale największy wzrost liczby pasażerów zanotowano w Zielonej Górze. Przewoźnikiem numer 1 jest Ryanair.

czytaj więcej »
Niedziela, 03 Maja 2020
Nowa trasa Wizz Air z Polski poza Europę

Wizz Air uruchomi loty z Polski do Abu Dhabi. Pierwszy rejs jeszcze w tym roku. Nowe połączenie zyska jedno lotnisko w Polsce. Zobacz które.

czytaj więcej »
Czwartek, 30 Kwietnia 2020
Jak długo nie polecą samoloty LOTu?

Polskie Linie Lotnicze LOT po raz kolejny przedłużyły zawieszenie rejsów. Samoloty nie będą latać zarówno na trasach krajowych jak i międzynarodowych.

czytaj więcej »
Środa, 29 Kwietnia 2020
Nowa baza Wizz Air i jedna nowa trasa do Polski

Wizz Air zapowiada otwarcie nowej bazy. Tym razem na Ukrainie w lipcu tego roku. Przewoźnik uruchomi 7 nowych tras, w tym jedną do Polski.

czytaj więcej »
Niedziela, 26 Kwietnia 2020
Wizz Air przedłuża zawieszenie lotów z Polski

Linie lotnicze Wizz Air zgodnie z decyzją polskiego rządu o przedłużeniu wstrzymania ruchu lotniczego, przesuwają termin wznowienia połączeń. Pasażerowie, którzy mieli już wykupione loty zostaną poinformowani o możliwości zmian.

czytaj więcej »
Piątek, 24 Kwietnia 2020
LOT przedłuża zawieszenie lotów pasażerskich

Kolejny termin przedłużenia zawieszenia lotów pasażerskich przez LOT. Ma to związek z decyzją polskiego rządu i regulacjami Unii Europejskiej. Na wznowienie lotów poczekamy do…

czytaj więcej »
Czwartek, 23 Kwietnia 2020
Linie lotnicze zapowiadają wznowienie lotów do Polski

Są pierwsze dobre informacje dla branży lotniczej. Linie lotnicze Air France i KLM zapowiadają wznowienie lotów z i do Polski. Jednak na razie w ograniczonym zakresie.

czytaj więcej »
Czwartek, 23 Kwietnia 2020
O 32 procent mniej pasażerów w Modlinie

W pierwszym kwartale 2020 roku lotnisko Warszawa Modlin odprawiło mniej pasażerów niż rok wcześniej. To efekt epidemii Covid-19 przez którą wstrzymano ruch lotniczy.

czytaj więcej »
Piątek, 17 Kwietnia 2020
15 procent pasażerów mniej na Lotnisku Chopina

Lotnisko Chopina w Warszawie przedstawiło wyniki ruchu pasażerskiego w pierwszym kwartale 2020 roku. Z powodu epidemii koronawirusa liczba odprawianych osób spadła o ponad 15 procent.

czytaj więcej »
Piątek, 17 Kwietnia 2020
Mniejszy ruch pasażerski w Gdańsku w I kwartale 2020

Port Lotniczy Gdańsk zanotował spadek liczby obsługiwanych pasażerów. Ruch cargo pozostał na poziomie z pierwszego kwartału 2019 roku.

czytaj więcej »
Czwartek, 16 Kwietnia 2020
Grupa Lufthansa przedłuża loty repatriacyjne

Przewoźnicy należący do Grupy Lufthansa przedłużają termin lotów repatriacyjnych. Ma to związek z obowiązującymi krajowymi i międzynarodowymi ograniczeniami w podróżowaniu.

czytaj więcej »
Środa, 15 Kwietnia 2020
Nowe zasady zwrotu biletów Emirates

Linie lotnicze Emirates zmieniają zasady zwrotu biletów. Przewoźnik oferuje pasażerom trzy rozwiązania. Są jednakowe dla wszystkich pasażerów na całym świecie.

czytaj więcej »
Środa, 15 Kwietnia 2020
Finnair zmienia dwa pasażerskie A350 w cargo

Dwa samoloty pasażerskie należące do linii Finnair zostaną przystosowane do przewożenie ładunków. Wcześniej firma transportowały ładunki tylko w luku bagażowym.

czytaj więcej »
Środa, 15 Kwietnia 2020
Emirates wznawia loty do kolejnych miejsc

Linie lotnicze Emirates ogłosiły, że wznawiają tymczasowo loty na kolejnych trasach. Połączenia będą ułatwieniem dla wszystkich osób – mieszkańców i odwiedzających Dubaj – które chcą wrócić do swoich krajów.

czytaj więcej »
Środa, 15 Kwietnia 2020
Emirates przeprowadza testy Covid-19 dla pasażerów

Linie Emirates we współpracy z Dubai Health Authority (DHA) wprowadzają dodatkowe środki ostrożności. Przed wylotem z Dubaju do Tunisu pasażerowie zostali poddani testom pod kątem COVID-19. Emirates to pierwsze linie lotnicze, które przeprowadziły na miejscu szybkie testy COVID-19 dla pasażerów.

czytaj więcej »
Strony: [1]  2  3  >  >>