Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 

Aktualności

Kanał RSS: Aktualności
Czwartek, 17 Sierpnia 2017
Zablokuj cenę biletu na 48 godzin. Nowa usługa Wizz Air

Wizz Air wprowadza nową usługę - Fare Lock, która umożliwia pasażerom zabezpieczenie ceny wybranego lotu na 48 godzin zgodnie z odpowiednim pakietem. Na czym dokładnie będzie polegała nowa usługa?

czytaj więcej »
Czwartek, 17 Sierpnia 2017
Air Berlin niewypłacalne. Co z lotami?

Niemieckie linie lotnicze Air Berlin ogłosiły niewypłacalność. Na razie jednak loty nie znikają z rozkładu. Przynajmniej przez trzy najbliższe miesiące. Co później?

czytaj więcej »
Wtorek, 15 Sierpnia 2017
Air Baltic zapowiada loty z Gdańska

Linie lotnicze Air Baltic zapowiadają loty z Gdańska do Rygi. Połączenie ruszy w sezonie letnim 2018. Bilety są już w sprzedaży. Ich ceny zaczynają się od…

czytaj więcej »
Poniedziałek, 14 Sierpnia 2017
Wizz Air uruchomi loty do Maroka. Z Katowic i Wrocławia

Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią dwie nowe trasy z Polski do Afryki. Jeszcze jesienią 2017 r. przewoźnik rozpocznie loty z Katowic i Wrocławia do Agadiru w Maroku.

czytaj więcej »
Czwartek, 10 Sierpnia 2017
Dwie, nowe trasy Wizz Air z Gdańska. Jedna na południe, druga...

Wizz Air rozwija się w Gdańsku. Linia umieszcza w bazie 6. samolot, dodaje dwie nowe trasy i zwiększa częstotliwość rejsów na już istniejących połączeniach.

czytaj więcej »
Środa, 09 Sierpnia 2017
Nowa trasa Wizz Air. Z Katowic do Izraela

Tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły nowe połączenie. Jeszcze w tym roku przewoźnik rozpocznie loty Katowice - Ejlat (Ovda). Ceny biletów za lot w jedną stronę zaczynają się od 129 PLN.

czytaj więcej »
Wtorek, 08 Sierpnia 2017
Jak zostać marszałkiem? Jak panować nad samolotem na lotnisku?

Wystarczy jeden gest i nawet największy samolot zatrzyma się na płycie lotniska. Co zrobić by zostać „marszałkiem”, „follow me”, koordynatorem ruchu naziemnego? Odpowiedź na to pytanie przygotowało lotnisko we Wrocławiu.

czytaj więcej »
Wtorek, 08 Sierpnia 2017
14 mln pasażerów Wizz Air w Gdańsku

Tanie linie lotnicze Wizz Air przewiozły 14 milionów pasażerów na swoich trasach w gdańskiej siatce połączeń. Wynik ten udało się osiągnąć przez ostatnie 13 lat.

czytaj więcej »
Czwartek, 03 Sierpnia 2017
Bagaż podręczny - co można zabrać do samolotu [PORADNIK]

Jak przygotować się do podróży samolotem? Co można a czego nie można zabierać do bagażu podręcznego? Czy kosmetyki lub jogurty możemy wnieść na pokład samolotu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w poradniku przygotowanym przez Lotnisko Chopina w Warszawie.

czytaj więcej »
Czwartek, 03 Sierpnia 2017
Spore zmiany w Ryanair. Pojawią się rezerwacje głosowe i nowe fotele

Ryanair zaprezentował kolejne innowacje w ramach czwartego roku programu Always Getting Better. Główną z nich jest możliwość dokonywania rezerwacji głosowych (system Alexa) na stronie internetowej przewoźnika.

czytaj więcej »
Niedziela, 30 Lipca 2017
PORADNIK - Podróż samolotem z dzieckiem do 2 lat

Wakacyjna podróż z małym dzieckiem nie musi być udręką. Wystarczy dobrze się do niej przygotować. Należy pamiętać o tym, że każdy przewoźnik ma własną politykę w zakresie lotów najmłodszych pasażerów.

czytaj więcej »
Środa, 19 Lipca 2017
Wizz Air rezygnuje z opłaty za bagaż podręczny. Jest jednak pewne

Tanie linie lotnicze Wizz Air rezygnują z pobierania opłaty za bagaż podręczny. Co więcej rozmiary bagaży zostały zwiększone o 50% w porównaniu z obecnie wnoszonym bezpłatnie bagażem podręcznym.

czytaj więcej »
Sobota, 15 Lipca 2017
8. Dreamliner LOT już w Warszawie. Firma planuje zakup kolejnych samolotów

Do floty LOT-u dołączył 8 Dreamliner. Boeing 787-8 pozwoli polskiemu przewoźnikowi zwiększenie częstotliwości rejsów do Seulu i Tokio. Będzie też od sierpnia na stałe wykonywał rejsy z Warszawy do Newark, a w niedalekiej przyszłości umożliwi uruchomienie kolejnych nowych połączeń.

czytaj więcej »
Sobota, 15 Lipca 2017
Ryanair wycofuje się z lotów na Ukrainę

Ryanair nie będzie latał na Ukrainę. Przewoźnik poinformował, że rezygnuje z lotów do Kijowa i Lwowa z powodu nie dotrzymania warunków umowy przez władze lotniska w stolicy Ukrainy.

czytaj więcej »
Piątek, 14 Lipca 2017
Będzie więcej lotów KLM z Gdańska

Linie lotnicze KLM zwiększą dwukrotnie częstotliwość lotów z Gdańska do Amsterdamu. Zamiast jednego będą dwa rejsy dziennie. Zmiany zaczną obowiązywać jesienią 2017 roku.

czytaj więcej »
Wtorek, 11 Lipca 2017
Nowa trasa Wizz Air. Z Warszawy do Bordeaux. 8 samolot w stolicy

Wizz Air uruchomi nowe połączenie z Warszawy. W marcu 2018 roku linia rozpocznie loty do Bordeaux we Francji. Przewoźnik zwiększy też liczbę lotów o 19 tygodniowo na już istniejących trasach.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 10 Lipca 2017
easyJet będzie latał z Lublina do Mediolanu

Lublin będzie drugim, po Krakowie lotniskiem w Polsce, z którego będą latać samoloty easyJet. Pod koniec października linia uruchomi połączenie do Mediolanu na lotnisko Malpensa.

czytaj więcej »
Niedziela, 09 Lipca 2017
100 000 pasażerów lotniska Olsztyn Mazury

Port Lotniczy Olsztyn Mazury obsłużył 100 tysięcy pasażerów. Jubileuszowy podróży przeleciał na Mazury samolotem linii lotniczych Wizz Air z Oslo Torp.

czytaj więcej »
Niedziela, 09 Lipca 2017
Nowe trasy transatlantyckie w siatce LOT-u. Tym razem z Węgier

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią dwa bezpośrednie połączenia lotnicze z Budapesztu do Stanów Zjednoczonych. Pierwsze rejsy w maju 2018 roku.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 03 Lipca 2017
Dreamlinerem z Krakowa za Ocean. Ruszyły loty Kraków - Chicago

Wystartowało połączenie LOT-u z Krakowa do Chicago. To 9. trasa dalekiego zasięgu w ofercie polskiego przewoźnika i 6. do Ameryki Północnej.

czytaj więcej »
Strony: [1]  2  3  >  >>