Booking.com

Wiadomości z Polski

Kanał RSS: Wiadomości z Polski
Czwartek, 25 Stycznia 2018
Na lotnisku w Krakowie można samodzielnie drukować

Samoobsługowe stanowisko do drukowania uruchomiono na lotnisku w Krakowie. To pierwsze takie urządzenie w portach lotniczych w Polsce. Do drukowania wystarczy e-mail lub aplikacja.

czytaj więcej »
Piątek, 22 Grudnia 2017
15,5 miliona pasażerów na Lotnisku Chopina

Lotnisko Chopina w Warszawie odprawiło 15,5 mln pasażerów od początku 2017 r. Po raz pierwszy taki wynik udało się osiągnąć w ciągu jednego roku.

czytaj więcej »
Czwartek, 16 Listopada 2017
Najszybszy dojazd na lotnisko we Wrocławiu

WRO Airport Express Bus będzie jeździł z lotniska we Wrocławiu do centrum miasta. Ma to być najszybsze połączenie pomiędzy tymi miejscami.

czytaj więcej »
Piątek, 13 Października 2017
Koniec Boeingów 737-400 w Enter Air

Polska linia czarterowa Enter Air oficjalnie pożegnała ostatniego z ośmiu użytkowanych w swojej historii samolotów Boeing 737-400. Tym samym zakończony został proces wymiany floty na samoloty nowszej generacji. W 2018 r. do floty dołączą pierwsze samoloty 737-8 MAX.

czytaj więcej »
Sobota, 07 Października 2017
Duży kontrakt Enter Air z TUI Poland

Enter Air i TUI Poland zawarły umowę o współpracy na sezon lato 2018 i zima 2018/2019. Kontrakt o wartości blisko 300 mln zł. jest największym w historii linii, o 28 procent większy od poprzedniego.

czytaj więcej »
Piątek, 29 Września 2017
Wizz Air zatrudni 1300 osób. Rusza duża kampania rekrutacyjna

Wizz Air ogłosiła największą kampanię rekrutacyjną w historii firmy. W przyszłym roku utworzy prawie 1300 miejsc pracy, co sprawi, że załoga Wizz Air będzie liczyć ponad 4500 członków.

czytaj więcej »
Piątek, 15 Września 2017
Koniec nocnych lotów w Warszawie?

Urząd Lotnictwa Cywilnego zdecyduje czy wprowadzony zostanie nocny zakaz lotów na Lotnisku Chopina w Warszawie. Z takim wnioskiem do Urzędu zwrócił zarządca portu Przedsiębiorstwo „Porty Lotnicze”.

czytaj więcej »
Niedziela, 30 Lipca 2017
Interparking zajmie się parkingami na lotnisku w Gdańsku

Jeden z największych operatorów parkingowych w Europie przez kolejne lata będzie zarządzał parkingami na gdańskim lotnisku.

czytaj więcej »
Środa, 17 Maja 2017
14 milionów pasażerów Ryanair w Krakowie

Ryanair świętował w Krakowie przewiezienie 14 milionów pasażerów od 2005 roku. Był tort i upominki dla jubileuszowego podróżnego.

czytaj więcej »
Czwartek, 23 Marca 2017
PolskiBus i PKS Polonus łączą siły! 23 nowe trasy

PolskiBus rozpoczyna współpracę z PKS Polonus. W ofercie znajdą 23. nowe trasy, w tym 5 międzynarodowych. Oferta zostanie wzbogacona o 66 do których nie docierał PolskiBus.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 13 Marca 2017
PolskiBus i ModlinBus łączą siły na trasie Warszawa - Lotnisko Modlin

Pasażerowie Polskiego Busa mogą kupować bilety na nowe połączenie z Warszawy na Lotnisko Modlin. Firma rozpoczęła współpracę z ModlinBusem i sprzedaje bilety na tę trasę na swojej stronie internetowej.

czytaj więcej »
Wtorek, 28 Lutego 2017
Emirates szukają pilotów w Polsce

Linie Emirates organizują Dni Otwarte w Warszawie dla doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pilotów zawodowych. Po rekrutacji mają zasilić szeregi linii i latać na jednej z ponad 150 tras na całym świecie.

czytaj więcej »
Piątek, 03 Lutego 2017
SprintAir nawiązał współpracę z VizionAirem

Linia lotnicza SprintAir podpisała umowę o współpracy z belgijską firmą VizionAir. Dla polskiego przewoźnika współpraca ta oznacza otwarcie dwóch nowych baz w Europie. Na podstawie zawartego porozumienia samoloty SprintAira będą stale dostępne dla klientów lotów czarterowych z belgijskiego lotniska Liege oraz włoskiego portu Bergamo. 

czytaj więcej »
Czwartek, 02 Lutego 2017
LOT zamawia większe Dreamlinery

W 2018 roku do floty Polskich Linii Lotniczych LOT dołączą większe Dreamlinery. Boeing 787-9 jest dłuższą i bardziej efektywną wersją obecnie posiadanych maszyn. Samolot zabiera też więcej pasażerów.

czytaj więcej »
Czwartek, 08 Grudnia 2016
Zmiana organizacji ruchu na Lotnisku Chopina

Lotnisko Chopina wprowadza nową organizację ruchu na jezdniach przed halą odlotów. Dzięki zmianie zwiększa się liczba miejsc postojowych, a pasażerowie przyjeżdżający na lotnisko prywatnym samochodem mają łatwiejszy dostęp do terminala.

czytaj więcej »
Środa, 23 Listopada 2016
Europejski Certyfikat dla Lotniska Chopina

Porty Lotnicze zakończyły proces konwersji certyfikatu Lotniska Chopina w Warszawie. W poniedziałek prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego podpisał nowy certyfikat unijny dla portu.

czytaj więcej »
Wtorek, 01 Listopada 2016
Airbus A330 Travel Service w bazie w Warszawie

Airbus A330 ma bazę na Lotnisku Chopina w Warszawie. Samolot w barwach czarterowej linii lotniczej Travel Service będzie wykonywał rejsy czarterowe na trasach międzykontynentalnych. Wiemy gdzie polecą nim pasażerowie biura podróży Itaka.

czytaj więcej »
Czwartek, 27 Października 2016
Pierwsza w Polsce Costa Coffee Fresco na Lotnisku Chopina

Na Lotnisku Chopina, w hali odlotów w strefie Schengen, został otwarty pierwszy w Polsce lokal Costa Coffee Fresco. Na gości lotniska czeka nowa oferta śniadaniowo-lunchowa uzupełniona kawą.

czytaj więcej »
Sobota, 22 Października 2016
Ryanair szuka pilotów i personelu pokładowego w Polsce

Tanie linie lotnicze Ryanair ogłaszają nabór na pilotów i personel pokładowy. Spotkania rekrutacyjne odbędą się w polskich miastach. Może chcesz dołączyć do ekipy irlandzkiego przewoźnika?

czytaj więcej »
Poniedziałek, 04 Lipca 2016
Uwaga pasażerowie! Zmiany na Lotnisku Chopina w Warszawie

Lotnisko Chopina wprowadza zmiany, które mogą spowodować utrudnienia dla pasażerów. Na lotnisku lepiej pojawić się wcześniej. Największe kłopoty mogą być 8 i 9 lipca 2016 r.

czytaj więcej »
Strony: [1]  2  3  >  >>