Booking.com

Piłkarze Realu Madryt wylądowali na samolocie Emirates

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Sobota, 18 Marca 2017

Linie Emirates zaprezentowały nową kalkomanię z wizerunkami piłkarzy Realu Madryt na kadłubie kultowego samolotu Airbus A380. Po swoim pierwszym lądowaniu na lotnisku Madryt-Barajas maszyna A380 przewoźnika została ozdobiona podobiznami piłkarskich gigantów drużyny Królewskich.

Na niezwykłej kalkomanii wykonanej na specjalne zamówienie znaleźli się światowej klasy zawodnicy Realu: Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Sergio Ramos, Karim Benzema i Marcelo.

Widoczna z obu stron samolotu kalkomania zajmuje ponad 500 m2 powierzchni i przedstawia pięciu piłkarzy podstawowej jedenastki w akcji. Oprócz Madrytu samolot pojawi się w większości kierunków Emirates obsługiwanych przez A380 na całym świecie, dając fanom Realu Madryt w tych miastach szansę na zrobienie mu zdjęcia z podróży dookoła świata. Odwiedzi również Stany Zjednoczone, dokąd zespół wybiera się latem tego roku.

Linie Emirates są głównym sponsorem Realu Madryt od 2013 roku, a na koszulkach zawodników klubu znajduje się wyraźnie widoczne logo Fly Emirates.

 


Piłkarze Realu Madryt na samolocie Emirates. Fot.: Emirates

 


Airbus A380 Emirates ze zdjęciem piłkarzy Realu Madryt. Fot.: Emirates

 

TAGI: Emirates, Real Madryt, Airbus, A380
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook