Booking.com

Robert Lewandowski na samolocie. Widzieliście?

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Niedziela, 23 Lipca 2017

Robert Lewandowski lata Lufthansą. Jego wizerunek znalazł się na jednym z samolotów niemieckiego przewoźnika. Czy jest szansa, że maszyna „Lewego” wyląduje na którymś z polskich lotnisk?

Nowy design Airbusa A340-600 Lufthansy, którym podróżują piłkarze FC Bayern Monachium, został po raz pierwszy zaprezentowany podczas 12-dniowej podróży klubu po Azji na „Audi Summer Tour 2017”. Wraz z logo FC Bayern, na kadłubie maszyny namalowane zostały wizerunki dziesięciu piłkarzy klubu, w tym Roberta Lewandowskiego.


Airbus A340 z wizerunkiem piłkarzy Bayernu Monachium. Fot.: Lufthansa

Polski napastnik został sportretowany w towarzystwie Joshuy Kimmicha, Francka Ribery'ego, Thomasa Müllera, Javi Martíneza i Arjena Robbena. W akcji uchwycono także Davida Alabę, Manuela Neuera, Thiago i Matsa Hummels. Samolot Lufthansy w nowym designie przez następny rok będzie latał na trasach z Monachium na cztery kontynenty.


Wizerunek Roberta Lewandowskiego znalazł się na samolocie Lufthansy. Fot.: Lufthansa

Lufthansa jest oficjalnym przewoźnikiem FC Bayern od 2004 roku. Oprócz wieloletniej współpracy z klubem piłkarskim, linia ma również umowy partnerskie z Niemieckim Związkiem Piłki Nożnej (DFB) i angażuje się w wiele innych popularnych dyscyplin sportowych. Lufthansa wspiera niemiecką Sports Aid Foundation jako sponsor narodowy, a od wielu lat jest również partnerem Niemieckiego Stowarzyszenia Sportów Olimpijskich (DOSB). Obejmuje to transport niemieckich zespołów na Igrzyska Olimpijskie a także Paraolimpiadę, jako partner Niemieckiego Towarzystwa Niepełnosprawnych Sportowców (DBS).


Airbus A340 ze zdjęciami piłkarzy Bayernu Monachium, w tym Roberta Lewandowskiego. Fot.: Lufthansa

Źródło: Lufthansa

TAGI: Lufthansa, Airbus, A340, Airbus 340, Airbus A340, Bayern Monachium, Robert Lewandowski
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook