www.latajznami.pl 110913 eurolot_warszawa_zadar_468x60px Image Banner 468 x 60
  Home lotniska Lotniska lotniska PARYŻ BEAUVAIS (BVA)
Stansted Airport Transfer
Wielkanocna promocja. Loty od 249 PLN [EUROLOT]   ·   Super#Saver - promocja lotów [AIR BALTIC]   ·   Trzy bajeczne kierunki w bajecznych cenach [KLM]   ·   Słoneczne oferty - tanie loty [AIR FRANCE]   ·   CZEKAMY NA TWOJE INFORMACJE - latajznami@latajznami.pl
Twitter
Facebook
Google Plus
Piątek, 18 Kwietnia 2014.


 

Fly4PhotoLCJRUN


Lotniska » PARYŻ BEAUVAIS (BVA)

www.aeroportbeauvais.com

Położenie:
Lotnisko położone jest 61 km na północ od Paryża, w pobliżu miejscowości Beauvais.

Dojazd samochodem:
Z Paryża: wyjazd przez Porte de la Chapelle w kierunku Lille autostradą A1/E19. Następnie jedzie się drogą N401 w kierunku Amiens/Beauvais. W Saint Denis kontynuje się podróż drogą N1 w kierunku Amiens/Beauvais. Następnie autostradą A16/E401 cały czas w tym samym kierunku. Zjeżdża się w Beauvais-Nord (zjazd 15), dalej drogą D901, następnie N1 w kierunku na Amiens. Wjeżdża się w Tille kierując się na lotnisko.

Transfery:
Płatne transfery 13 euro/osobę kursują na trasie Paris Beauvais Airport - Paris Porte Maillot. Bilety można kupić w internecie on-line na stronach lotniska oraz w punktach wyjazdowych autobusów.
Odjazdy z Paryża odbywają się z bazy autobusowej na Boulevard Pershing w pobliżu hotelu Concorde Lafayette. Autobusy odjeżdżają 3 godziny 15 minut przed odlotami samolotów.
Odjazdy z lotniska Beauvais do Paryża odbywają się 20 minut po każdym przylocie samolotu.

Dojazd pociągiem:
Odjazdy na lotnisko odbywają się ze stacji Paris Gare du Nord. Na trasie kursują regionalne pociągi (TER), obsługiwane przez SNCF, które jednak nie dojeżdżają na samo lotnisko a jedynie do miejscowości Beauvais, skąd dalej można pojechać taksówką. Taksówki kursujące na trasie stacja kolejowa Beauvais - lotnisko mają stałą cenę 11 euro (od 7.00 do 19.00 z wyjątkiem niedziel i świąt państwowych). W pozostałych przypadkach przejazd kosztuje 15 euro. Cała podróż trwa około 1:30 - 1:40

Dojazd taksówką:
Taksówka z lotniska do centrum Paryża kosztuje około 120-130 euro w czasie dnia oraz 140-160 euro w nocy. Podróż trwa 1:00-1:30.

Dojazd do Disneyland'u:
Na lotnisku należy wsiąść w autobus transferowy jadący do Paris Port Maillot, następnie trzeba się przesiąść na linię metra numer 1 w kierunku Chateau de Vincennes i dojechać do stacji Charles de Gaulle Etoile. Później trzeba przesiąść się do regionalnej kolejki (RER) w kierunku Marne Valley Chessy i dojechać do stacji o tej samej nazwie.

Dojazd na lotnisko Paris Charles de Gaulle:
Samochodem: Około 80 km. Z lotniska Paris Beauvais wyjeżdża się przez Tille w kierunku na Paryż autostradą A16 i należy się kierować na Roissy Charles de Gaulle.
Pociągiem: Rozpoczynamy podróż w miejscowości Beauvais pociągiem TER do stacji Paris-Nord a następnie kolejką RER linią B na lotnisko Paris Charles de Gaulle.
Taksówką: Przejazd z lotnisko Beauvais na lotnisko Charles de Gaulle kosztuje około 100 euro w dzień i około 140 euro w nocy.HomeAktualnościPromocjeTanie lotyRozkład lotówLotniskaLinie lotniczeW podróżyNowe loty


Reklama : O nas : Kontakt

Wczasy

Latajznami.pl to:  bilety lotnicze i tanie latanie U nas kupisz bilety na: tanie linie i tanie loty oraz znajdziesz najlepsze promocje lotnicze

W ofercie Wizz Air bilety Ryanair bilety LOT bilety Lufthansa i na pozostałe tanie linie lotnicze a także inne

linie lotnicze oferujące tanie przeloty.