Booking.com

45 pilotów dołączyło do Ryanaira

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 13 Października 2017

Ryanair poinformował, że do lini lotniczej dołączyło 45 nowych pilotów. Ray Conway, szef pilotów Ryanaira przedstawił rekrutów podczas uroczystej ceremonii w siedzibie Ryanaira w Dublinie. Łącznie od stycznia tego roku Ryanair zatrudnił już 860 pilotów.

- Ryanair co tydzień zatrudnia i szkoli najlepszych pilotów. Nasz zespół światowej klasy profesjonalistów stale się rozrasta, podobnie jak nasza flota. Panie i panowie latający w barwach Ryanaira to najlepsi z najlepszych. Nie zaskakuje zatem fakt, iż Ryanair przyciąga setki pilotów z innych linii lotniczych, którzy decydują się dołączyć do firmy z uwagi na wysokie zarobki, doskonałe warunki pracy, możliwość rozwoju zawodowego oraz nowe samoloty we flocie - powiedział szef pilotów Ryanair’a, Ray Conway.

Dodał, że w ciągu ostatnich 3 miesięcy Ryanair zatrudnił ich aż 255, a w całym 2017 r. 867. - W związku ze stałym wzrostem floty, siatki połączeń oraz liczby pasażerów, już nie mogę się doczekać przywitania kolejnych pilotów - podsumował Ray Conway.


Od początku 2017 r. Ryanair zatrudnił 860 pilotów. Fot.: Ryanair

Źródło: Ryanair

TAGI: ryanair
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook